Przyszedł czas na powrót do naturalnych materiałów, drewnianych podłóg, solidnych mebli.

Jakiś czas temu zachłysnęliśmy się bogactwem ofert firm z branży wnętrzarskiej, odzieżowej jak i spożywczej. Często wybieraliśmy najniższą cenę, nie patrząc na to gdzie, w jaki sposób powstały kupowane artykuły. Jednak teraz coraz więcej osób zwraca uwagę co, od kogo i dlaczego kupuje.

Obecnie coraz więcej osób stara się kupować polską żywność, która wyrosła na lokalnym gruncie i której pochodzenie znamy.

Tak samo, powoli a jednak, dzieje się w przypadku mebli czy podłóg. Coraz więcej osób zanim kupi panele podłogowe czy gres zastanowi się również nad prawdziwym, drewnianym parkietem.

parkiet dębowy z Hajnówki

I choć proces budowy jak i urządzania domu jest niezwykle trudny dla naszych portfeli, nawet przy dużych kredytach, gdyż środki szybko się kończą to coraz więcej osób mimo konieczności „zmieszczenia” się w określonych kwotach, coraz więcej osób wybiera wysokiej jakości podłogi drewniane polskich producentów.

Parkiet z Hajnówki jest ponadczasowy, trwały i solidny. Możesz zmienić kolor ścian, zasłony czy meble a parkiet będzie nadal do nich pasował. Parkiet dębowy ułożony w cegiełkę, przy odpowiednim dobraniu klepek sprawia wrażenie długich desek. Ale to przecież nie koniec możliwości – możemy ułożyć parkiet w: jodełkę pojedynczą, podwójną, potrójną czy też kwadrat lub drabinkę. Natomiast przy odpowiedniej obróbce w jodłę francuską czy węgierską. A po dodaniu do parkietu kostki czy innych elementów z mahoniu, orzecha czy dębu czarnego otrzymujemy wzory dywanowe nieco zapomniane w ostatnich czasach.

Panele podłogowe, gres czy deski warstwowe są tańszą alternatywą drewnianych podłóg.

Nasze parkiety produkujemy w Hajnówce od 1967 roku. O produkcji parkietu wiemy niemal wszystko. Potrafimy sezonować materiały by służyły naszym Klientom przez wiele lat. Hajnówka jest pewnego rodzaju zagłębiem drewnianych podłóg. Wiele firm w Hajnówce produkuje dobre parkiety i deski.

Nasza firma jest firmą rodzinną, która od pokoleń zajmuje się produkcją drewnianych podłóg. Kto by kiedyś pomyślał, że parkiet z naszej niewielkiej, rodzinnej firmy znajdzie się w Warszawie czy poza granicami naszego kraju. A tak się dzieje, mamy wielu klientów z Niemiec, Anglii czy Francji, a nawet z Kataru czy Turcji.

Nasze parkiety i deski drewniane cieszą się uznaniem zagranicznych klientów.