Historia naszej firmy zaczęła się w 1967 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasza firma znajduje się w Hajnówce, mieście położonym na skraju Puszczy Białowieskiej, znanym z wyrobów drzewnych.

W początkowym okresie działalności firma zajmowała się świadczeniem usług stolarskich. Z czasem oferta firmy objęła kompleksowy wystrój wnętrz w drewnie: boazerie, ozdobne sufity,  drzwi zdobione rzeźbieniami oraz ozdobnie rzeźbione stoły, ławy i krzesła.

Obecnie firma specjalizuje się w produkcji parkietów tradycyjnych, desek podłogowych i ozdobnych parkietów dywanowych.

W 2002 roku otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny. Miesięczna wielkość produkcji dochodzi do 6 tys. metrów kwadratowych. Zatrudnionych jest 12 osób. Większość pracowników pracuje w firmie od wielu lat. Ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości produkowanych wyrobów.

Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz wielomiesięcznemu procesowi sezonowania drewna, gotowy wyrób uzyskuje wilgotność oraz dokładność obróbki zgodną z Normą Europejską EN 13226:2002 posiadającą status Polskiej Normy PN-EN 13226:2004. To sprawiło, iż możemy posługiwać się znakiem towarowym B.

Realizujemy zamówienia zarówno na terenie kraju jak i poza jego granicami. Nasze produkty trafiają do takich krajów jak: Belgia Niemcy, Holandia, Norwegia, Włochy, Dania, Grecja i wielu innych.

Jako firma nie zajmujemy się montażem naszych produktów, ale z chęcią polecimy profesjonalnych wykonawców, z którymi współpracujemy od lat.

Parkiet można kupić bezpośrednio w naszej firmie lub zamówić dostarczenie towaru za pomocą firmy spedycyjnej.

Mając nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zdzisław Kaźmierczak
Zdzisław Kaźmierczak - założyciel firmy